Dostawa
  1. Bezpłatna dostawa Na wszystkich zamówień powyżej & UK Mainland funt £250.Koszt wysyłki będzie automatycznie potrącana raz zamówienie przekracza i funt £250 netto
  2. Wysyłka na cały świat Wysyłamy ponad 100 krajach na całym świecie. Wszystkie zamówienia opłacone przez godzina trzynasta zostaną wysłane tego samego dnia.Koszt zostanie obliczony automatycznie.
  3. Szybka dostawa Wszystkie zamówienia opłacone przez godzina trzynasta zostaną wysłane tego samego dnia w dostawie na dzień następny
  4. Moje zamówienie nie dotarła, możesz mi powiedzieć, gdzie jest to Jeśli zamówienie nie dotarł przez szacowaną datą dostawy, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zanim się w kontakcie z nami, czy próbowałeś śledzenia zamówienia on-line? Mamy ci z numerem śledzenia w przesyłce zgłaszającej adres e-mail wraz z instrukcją.


  5. Co zrobić, jeśli nie jestem w domu, kiedy moja paczka została dostarczona w w niektórych przypadkach może zostawić go z sąsiadem, ale w większości przypadków jest potrzebny podpis firma kurierska. Jeśli tak jest w istocie, to będą próbować dostawy ponownie następnego dnia. Oni zazwyczaj nie zostawić notatkę do powiedzenia, że starali się dostarczyć.

  6. Czy jest możliwość dostawy na inny adres niż mój adres rozliczeniowy Tak, możemy. Dopóki prawo adres znajduje się w kolumnie adres wysyłki, to adres, który pakiet zostanie wysłany do.