ZASADY OCHRONY PRYWATNOSCI

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2018 r. Niniejsza polityka prywatności obowiązuje niezwłocznie po tej dacie.

Hurtownia odzieży damskiej Catwalk Wholesale szanuje Twoją prywatność i zobowiązuje się do jej ochrony poprzez przestrzeganie niniejszej polityki prywatności.

Ta zasada opisuje:

  • rodzaje informacji, które możemy gromadzić od Ciebie, gdy wchodzisz na naszą stronę internetową lub korzystasz z niej - www.catwalkwholesale.com i inne usługi online (łącznie „nasze usługi”); i
  • nasze praktyki gromadzenia, wykorzystywania, utrzymywania, ochrony i ujawniania tych informacji.

Niniejsza polityka dotyczy wyłącznie informacji, które zbieramy za pośrednictwem naszych usług oraz w komunikacji elektronicznej przesyłanej za pośrednictwem lub w związku z naszymi usługami.

DEFINICJE

Użytkownik

„Użytkownik” lub „Ty” lub „Twój” odnosi się do Ciebie, jako użytkownika usług. Użytkownik to osoba, która uzyskuje dostęp do usług lub korzysta z nich w celu udostępniania, wyświetlania, hostingu, publikowania, przeprowadzania transakcji, przesyłania informacji lub przeglądania zdjęć i obejmuje inne osoby wspólnie uczestniczące w korzystaniu z usług.

Konto użytkownika

„Konto użytkownika” to oddzielna część witryny zawierająca informacje o użytkowniku wymagane przez hurtownie odzieży Catwalk Wholesale podczas rejestracji.

Zawartość , Treść

„Treść” obejmie (między innymi) obrazy, zdjęcia, audio, wideo, dane o lokalizacji, „miejsca w pobliżu” oraz wszelkie inne formy informacji lub danych.

Hurtownia odzieży online Catwalk Wholesale stara się oferować odwiedzającym i użytkownikom wiele zalet technologii internetowej oraz zapewniać interaktywne i spersonalizowane wrażenia. Do tych celów my, Catwalk Wholesale, możemy wykorzystywać dane osobowe - takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres, numer telefonu itp., które podlegają warunkom niniejszej polityki prywatności. Hurtownia odzieży damskiej online Catwalk Wholesale , i przypuszczamy, że Ty również nie tolerujemy spamu. Dlatego nigdy nie sprzedajemy, nie wymieniamy ani nie wynajmujemy twojego adresu e-mail osobom nieupoważnionym.

JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY OD NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW?

Internetowa hurtownia odzieży Catwalk Wholesale może gromadzić i wykorzystywać informacje dotyczące swoich użytkowników i dotyczące ich. Gromadzimy tylko dane, które są niezbędne do naszej działalności i pozwalają nam zapewnić lepszą obsługę.

Informacje, za pomocą których można zidentyfikować osobę, mogą obejmować dane, które Użytkownik dobrowolnie wprowadza, wykorzystuje lub przekazuje podczas korzystania z usług witryny hurtowni odzieży damskiej Catwalk Wholesale lub przekazuje podczas tworzenia konta użytkownika. Hurtownia Catwalk Wholesale gromadzi i wykorzystuje informacje do celów określonych w niniejszej polityce prywatności, a także w celu oferowania Użytkownikowi nowych usług lub zapoznania się z nowymi funkcjami w witrynie.

Możemy również korzystać z niektórych narzędzi do śledzenia wydajności, takich jak Google Analytics. Korzystając z Google Analytics, zbieramy informacje dotyczące twoich preferencji podczas korzystania z naszej platformy online.

Gromadzimy dwa rodzaje informacji: od naszych użytkowników i o naszych użytkownikach, w tym informacje:

  • przez który możesz zostać zidentyfikowany osobiście; i / lub
  • o twoim połączeniu internetowym, sprzęcie, którego używasz do uzyskania dostępu do naszych usług i twoich danych dotyczących użytkowania (tj. Twojego dostawcy usług internetowych).

Informacje, które zbieramy w naszych usługach lub za ich pośrednictwem mogą obejmować:

  1. i. Informacje o koncie użytkownika: dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz inne informacje, które możesz podać przy użyciu konta, takie jak adres i numer telefonu, które mogą być wyświetlane jako część konta użytkownika;

 Gromadzimy te informacje, aby zweryfikować Twoją tożsamość i zapewnić Ci zindywidualizowane korzystanie z naszych usług.

  1. Informacje kontaktowe: Twoje dane kontaktowe, takie jak adres e-mail i inne sposoby komunikacji.

Gromadzimy te informacje, aby zapewnić Ci dostęp do niektórych funkcji naszych usług i poinformować Cię o istotnych informacjach dotyczących korzystania z naszych usług.

  iii. Preferencje: Twoje preferencje i ustawienia, takie jak strefa czasowa i język;

Gromadzimy te informacje w celu zwiększenia komfortu użytkowania.

  1. Wyszukiwania i inne działania: wyszukiwane hasła i wybrane wyniki;

Gromadzimy te informacje w celu poprawy komfortu użytkowania i dostarczania bardziej odpowiednich treści i usług.

  1. Informacje o przeglądaniu: jak długo korzystałeś z naszych usług, z jakich funkcji korzystałeś itp .;

Gromadzimy te informacje, aby analizować zachowanie naszych użytkowników i ulepszać nasze usługi.

  1. Komunikacja: między Tobą a personelem pomocniczym hurtowni odzieży damskiej Catwalk Wholesale w zakresie usług.

Gromadzimy te informacje w celu monitorowania jakości naszego personelu pomocniczego i komunikacji z nami.

   VII. Informacje o transakcjach: Jeśli dokonujesz płatności lub zakupów za pośrednictwem naszych usług, możemy gromadzić i przechowywać informacje o Tobie w celu przetworzenia Twoich wniosków i automatycznego wypełniania formularzy do przyszłych transakcji;

Gromadzimy te informacje w celu poprawy jakości zakupów.

VIII. Dane lokalizacji: możemy gromadzić informacje o Twojej lokalizacji, jeśli poinstruowałeś urządzenie mobilne lub komputer, aby przesyłały takie informacje za pomocą ustawień prywatności na tym urządzeniu mobilnym lub komputerze. Możemy wykorzystywać zebrane dane o lokalizacji w celu lepszego korzystania z usług przez dostarczanie odpowiednich treści i reklam kontekstowych.

JAK ZBIERAMY INFORMACJE OD UŻYTKOWNIKÓW?

Sposób, w jaki zbieramy i przechowujemy informacje, zależy od odwiedzanych stron, działań, w których zdecydujesz się wziąć udział i świadczonych usług. Na przykład możesz zostać poproszony o podanie informacji podczas rejestracji w celu uzyskania dostępu do niektórych części naszej witryny, utworzenia konta użytkownika, żądania niektórych funkcji, takich jak biuletyny e-mail lub podczas dokonywania płatności. Podobnie jak większość stron internetowych, hurtownia odzieży damskiej Catwalk Wholesale zbiera również informacje automatycznie i za pomocą narzędzi elektronicznych, które mogą być przejrzyste dla naszych gości i użytkowników. Na przykład możemy zalogować się do nazwy Twojego dostawcy usług internetowych.

CO ROBIMY Z ZBIERANYMI INFORMACJAMI?

Podobnie jak inne strony internetowe, zbieramy informacje w celu usprawnienia Twojej wizyty na naszej stronie internetowej i dostarczania bardziej zindywidualizowanych treści. Szanujemy Twoją prywatność i nie udostępniamy twoich informacji nikomu, z wyjątkiem przypadków, gdy okaże się to konieczne.

Będziemy przechowywać informacje, które od Ciebie zbieramy, przez okres maksymalnie 5 (pięciu) lat lub krócej, jeśli nie są już potrzebne do świadczenia Tobie usług hurtowych Catwalk Wholesale . Po upływie tego okresu zobowiązujemy się do usunięcia wszelkich informacji, które zebraliśmy od Ciebie.

Informacje zbiorcze i informacje, które nie pozwalają na osobistą identyfikację, mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Na przykład hurtownia odzieży damskiejCatwalk Wholesale może łączyć informacje o Twoich wzorcach użytkowania w witrynie z podobnymi informacjami uzyskanymi od innych użytkowników, aby ulepszyć naszą witrynę i usługi (np. Aby dowiedzieć się, które strony są najczęściej odwiedzane lub jakie funkcje użytkownicy uważają za najbardziej atrakcyjne). Informacje te nie zawierają żadnych informacji o Tobie i nie pozwalają nikomu Cię zidentyfikować indywidualnie. Możemy wykorzystywać dane osobowe zebrane w witrynie, aby komunikować się z Tobą w sprawie Twoich preferencji związanych z rejestracją i dostosowywaniem; nasze warunki świadczenia usług i polityka prywatności; usługi i produkty oferowane przez lub za pośrednictwem strony internetowej; oraz inne tematy, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować. Dane osobowe gromadzone przez internetową hurtownia odzieży damskiej Catwalk Wholesale mogą być również wykorzystywane do innych celów, w tym między innymi do administrowania witryną, rozwiązywania problemów, przetwarzania transakcji e-commerce i innej komunikacji z Tobą.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze chronić Twoje dane osobowe dotyczące płatności. Transakcje płatnicze mogą być dokonywane za pośrednictwem Paypal. Akceptujemy płatności u wszystkich głównych dostawców kart kredytowych i debetowych, takich jak VISA, Mastercard i inni. Wszystkie transakcje kartą płatniczą dokonywane za pośrednictwem naszej bramki płatności są przetwarzane przy użyciu bezpiecznej bramki płatności online (technologia Secure Socket Layer (SSL)), która szyfruje dane karty w bezpiecznym środowisku hostingowym. Nie przechowujemy danych Twojej karty płatniczej na serwerze Catwalk Wholesale.

Możemy wykorzystywać gromadzone od Ciebie dane osobowe, takie jak wiek, płeć, zainteresowania, działania itp., Aby lepiej zrozumieć Twoje zachowanie i zapewnić Ci najbardziej odpowiednie treści i reklamy. Używamy tych informacji, aby dostarczać Ci trafniejsze reklamy, proces znany również jako remarketing.

Na przykład możesz zobaczyć niektóre reklamy w tej witrynie lub innych witrynach ze względu na fakt, że zawieramy umowy z Google i innymi podobnymi stronami trzecimi, w celu kierowania naszych reklam na podstawie informacji, które zebrali oni lub my, w tym między innymi zautomatyzowanych , takie jak pliki cookie.

Możesz zrezygnować z automatycznego gromadzenia informacji, zmieniając swoje preferencje na stronie http://www.google.com/settings/ads.

UJAWNIENIE INFORMACJI

Catwalk Wholesale nie będzie przekazywać informacji o Tobie podmiotom trzecim w celu dostarczania lub ułatwiania reklam osobom trzecim. Nie będziemy sprzedawać informacji o Tobie. W niektórych okolicznościach możemy udostępniać informacje o Twoim koncie stronom trzecim, w tym: (1) za Twoją zgodą; (2) usługodawcy lub partnerowi, który spełnia nasze standardy ochrony danych; (3) gdy wierzymy ze, jest to wymagane przez prawo, na przykład zgodnie z wezwaniem sądowym lub innym postępowaniem prawnym; (4) gdy wierzymy, że takie postępowanie pomoże zapobiec nieuchronnej krzywdzie. Jeśli zamierzamy udostępnić Twoje informacje w odpowiedzi na proces sądowy, powiadomimy Cię o tym, abyś mógł je zakwestionować (na przykład poprzez interwencję sądową), chyba że jest to prawnie zabronione lub uważasz, że może to zagrozić innym. Sprzeciwiamy się prośbom o informacje na temat użytkowników naszych usług, które naszym zdaniem są niewłaściwe. Niektóre strony trzecie, które zapewniają wsparcie techniczne w zakresie obsługi naszej witryny - na przykład nasza usługa hostingu - mogą mieć dostęp do takich informacji.

PRAWO ZGODY NA WYCOFANIE

Możesz wycofać swoją zgodę na gromadzenie danych osobowych w dowolnym momencie. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami pod adresem sales@catwalkwholesale.com

ZMIANA LUB PRZEGLĄD INFORMACJI

Jeśli chcesz przejrzeć, zmienić lub usunąć dane osobowe, które zebraliśmy od Ciebie lub przesłałeś lub trwale usunąłeś swoje konto, skontaktuj się z nami.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących rozwiązania lub usunięcia twoich informacji, zapoznaj się z sekcją 8: Wypowiedzenie niniejszej polityki prywatności.

DOSTĘP DO TWOICH DANYCH OSOBOWYCH I KOREKTA.

Podejmujemy uzasadnione kroki w celu dokładnego zarejestrowania danych osobowych, które nam przekazujesz, a także wszelkich późniejszych aktualizacji.

Zachęcamy do przeglądania, aktualizowania i poprawiania przechowywanych przez nas danych osobowych. Możesz zażądać, abyśmy usunęli Twoje dane osobowe, które są niedokładne, niekompletne, nieistotne dla uzasadnionych celów lub są przetwarzane w sposób, który narusza wszelkie obowiązujące wymogi prawne.

BEZPIECZEŃSTWO: JAK CHRONIMY TWOJE INFORMACJE?

Wdrożyliśmy odpowiednie środki w postaci różnych środków technicznych, fizycznych i innych, w tym między innymi środków dotyczących bezpieczeństwa naszych systemów elektronicznych i baz danych. Środki te mają na celu poprawę integralności i bezpieczeństwa danych osobowych, które gromadzimy i przechowujemy. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsze środki bezpieczeństwa nie mogą zagwarantować pełnego wyeliminowania wszystkich zagrożeń. Jeśli dowiemy się o jakimkolwiek naruszeniu lub zagrożeniu naruszenia naszych systemów bezpieczeństwa, wówczas spróbujemy powiadomić Cię drogą elektroniczną, aby możliwe było podjęcie odpowiednich kroków ochronnych. Oprócz informowania Cię za pośrednictwem poczty elektronicznej, możemy opublikować powiadomienie za pośrednictwem strony internetowej, jeśli nastąpi naruszenie bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla nas najważniejsze. Regularnie sprawdzamy i dążymy do poprawy naszych środków bezpieczeństwa.

Jeśli wykryjemy naruszenie naszych środków bezpieczeństwa, które może potencjalnie wyrządzić ci krzywdę jako osoby, powiadomimy Cię bez zbędnej zwłoki.

KONTROLA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH

Inni użytkownicy mogą być w stanie Cię zidentyfikować lub powiązać z Twoim kontem, jeśli podasz swoje dane osobowe w treści, którą publikujesz lub udostępnisz publicznie.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak możesz kontrolować swoje dane udostępnione nam, zobacz sekcje 4, 5 i 6 niniejszej umowy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobów kontrolowania swoich danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem sales@catwalkwholesale.com.

ZAKOŃCZENIE

Jak wspomniano, możesz w dowolnym momencie przejrzeć lub zmienić dane osobowe, które przechowujemy na Twój temat, kontaktując się z Catwalk Wholesale. Na żądanie usuniemy Twoje dane kontaktowe i dane osobowe z naszych aktywnych baz danych.

Niniejsza polityka prywatności obowiązuje do momentu jej wypowiedzenia przez którąkolwiek ze stron. Jeśli nie wyrażasz już zgody na związanie się niniejszą polityką prywatności, musisz zaprzestać korzystania ze strony internetowej hurtowni Catwalk wholesale. Jeśli jesteś niezadowolony z Catwalk Wholesale, jego treści lub któregokolwiek z niniejszych warunków i zasad, jedynym wyłącznym środkiem prawnym jest zaprzestanie korzystania z naszej witryny. Catwalk Wholesale zastrzega sobie prawo do zakończenia lub zawieszenia dostępu do i korzystania z witryny lub jej części, bez powiadomienia, jeśli uważamy, że ​​takie użycie narusza obowiązujące prawo lub jest szkodliwe dla naszych interesów lub interesow innej osoby albo podmiotu lub gdy Catwalk Wholesale ma powody, by sądzić, że ich użycie narusza niniejszą politykę prywatności lub warunki użytkowania.

PRYWATNOŚĆ DZIECIĘCA

Catwalk Wholesale nie zbiera świadomie danych osobowych od dzieci poniżej 13 roku życia. Jeśli dowiemy się, że posiadamy dane osobowe dziecka poniżej 13 roku życia, usuniemy te informacje z naszych serwerów. Catwalk Wholesale zachęca rodziców do korzystania z Internetu ze swoimi dziećmi.

ZMIANY NINIEJSZEJ POLITYKI

Catwalk Wholesale zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie. Okresowo sprawdzaj tę stronę pod kątem zmian. Korzystanie z usług po każdej takiej zmianie lub zmianie w polityce prywatności będzie traktowane jako wyraźna akceptacja takiej zmienionej polityki prywatności i wyrażenie zgody na związanie się ze zmienioną polityką prywatności. Informacje zebrane przed opublikowaniem jakiejkolwiek zmiany będą wykorzystane zgodnie z zasadami i przepisami obowiązującymi w momencie zebrania informacji.

PRAWO RZĄDOWE

Niniejsza polityka prywatności i korzystanie z witryny podlegają prawu Wielkiej Brytanii. Strony zobowiązują się najpierw spróbować rozwiązać spór w drodze negocjacji. Jeśli strony nie dojdą do polubownego rozwiązania w drodze negocjacji, hurtownia odzieży damskiej Catwalk Wholesale zgadza się przekazać spór do właściwego sądu Zjednoczonego Królestwa.

PRAWA AUTORSKIE

Prawa autorskie do naszej witryny są własnością hurtowni odzieży damskiej Catwalk Wholesale.

Teksty, grafika, zdjęcia, animacje, filmy i klipy widoczne na stronie internetowej są przedmiotem praw autorskich i stanowią część własności intelektualnej hurtowni Catwalk Wholesale. Nie mogą być powielane, wykorzystywane, prezentowane ani reprezentowane bez wyraźnej pisemnej zgody Catwalk Wholesale. Jakakolwiek dystrybucja plików uzyskanych przez użytkowników nie zgodnie z warunkami witryny lub części takich plików stanowi naruszenie odpowiednich przepisów o ochronie własności intelektualnej i jest ścigana przez prawo.

Żadne treści zawarte w tej witrynie nie mogą być interpretowane jako udzielenie licencji lub prawa do używania jako znaku towarowego bez uprzedniej wyraźnej pisemnej zgody hurtowni odzieży damskiej Catwalk Wholesale.

RÓŻNE

Internetowa hurtownia Catwalk Wholesale jest kontrolowana, obsługiwana i zarządzana na terenie Wielkiej Brytanii.

Jeśli uzyskujesz dostęp do witryny Catwalk Wholesale z innej jurysdykcji, informujemy, że przenosisz swoje dane osobowe do Catwalk Wholesale w Wielkiej Brytanii, a korzystając z witryny wyrażasz zgodę na to przeniesienie i przestrzegasz obowiązujących przepisów dotyczących korzystania z witryny i umowy z nami.

 Niniejsze oświadczenie oraz zasady przedstawione w niniejszej polityce prywatności nie mają na celu ani nie tworzą żadnych praw umownych ani innych praw w imieniu lub w imieniu osób trzecich.

Hurtownia odzieży damskiej Catwalk Wholesale może zapewnić tłumaczenie angielskiej wersji polityki prywatności na inne języki. Wszelkie tłumaczenia polityki prywatności na inne języki służą wyłącznie Twojej wygodzie a wersja angielska reguluje Twoje prawa i obowiązki. W przypadku rozbieżności między angielską wersją polityki prywatności a jej przetłumaczonymi wersjami, angielska wersja warunków będzie rozstrzygająca.

KONTAKT

Jeśli uważasz, że Catwalk Wholesale nie stosuje się do niniejszej polityki prywatności, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, w celu rozstrzygnięcia skargi dotyczącej witryny lub usług hurtowych Catwalk Wholesale lub w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących usług, skontaktuj się z Catwalk Wholesale e-mailem pod adresem sales@catwalkwholesale.com.

Unit 28, Curtis Industrial Estate,

Oxford, Wielka Brytania OX2 0LX

sales@catwalkwh wholesale.com

(+44) 1865 601234